de Rekreačně-vzdělávací středisko Policie ČR v Plumlově - Elektro servis NWT s.r.o. - NWT a.s.

Rekreačně-vzdělávací středisko Policie ČR v Plumlově

Kategorie:

státní správa

Rok realizace:
2020

Realizované práce:

  • slaboproudá instalace
  • silnoproudá instalace

Objem zakázky:
5 900 tis. Kč

Rekreačně-vzdělávací středisko Policie ČR je další zajímavý projekt, který jsme předali. V 1. PP se nachází wellness centrum a venkovní bazén. V rámci 1. NP je recepce spolu s kuchyní, jídelnou a zasedací místností. V 2. a 3. NP najdeme pokoje pro hosty.

Dohled nad tímto projektem měl projektový manažer Tomáš Vařák, který spolu s týmem dodával silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace v objemu 5,9 mil. Kč.

Slaboproudé elektroinstalace zahrnovaly: společná televizní anténa (STA), elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), elektronická kontrola vstupu (EKV), kamerový systém (PTV) – záznam zpětně až 25 dnů, elektrická požární signalizace (EPS), rozvodna slaboproudu a záložní zdroj UPS – zdroj nepřerušovaného napájení.

Silnoproudé elektroinstalace zahrnovaly: led osvětlení, podlahové vytápění, v kuchyni byly instalovány el. topné konvektory a zásuvky společně s vývody pro velké gastro spotřebiče, rozvaděč pro hlavní budovu, příprava pro připojení wellness (finská sauna a whirlpool), příprava pro venkovní žaluzie, rozvodna silnoproudu.

V rámci jídelny, zasedací místnosti a wellness bylo použito řízení osvětlení pomocí protokolu Dali.

Z důvodu navýšení ubytovacích kapacit na 120 osob, bude v letošním roce k hlavní budově přistavěno 7 obytných chatek plus objekt se zázemím a kolárnou spolu s přístřeškem pro garážování techniky údržby areálu.